fbpx

TRENING BEZ WYSIŁKU?

Tak, to możliwe, dzięki innowacyjnemu zabiegowi technologią TriLipo!

KORZYŚCI ZABIEGU TRILIPO

SPEKTAKULARNE EFEKTY OD RAZU PO ZABIEGU!

Zmniejsza nieestetyczne “boczki”

Ujędrnia i podnosi pośladki

Znacznie redukuje tkankę tłuszczową

Zwiększa masę mięśniową wybranego obszaru

Ujędrnia skórę

Redukuje cellulit

Zabieg nieinwazyjny i bezpieczny

ZOBACZ EFEKTY ZABIEGU TRILIPO!

ZABIEG TRILIPO KROK PO KROKU

Etap 1 - Zapis

Wypełniasz FORMULARZ na tej stronie i w ciągu kilku minut na podany adres email otrzymujesz potwierdzenie zapisu uprawniające do odebrania prezentu w postaci 150 zł rabatu na zabieg technologią TriLipo.

Etap 2 - Potwierdzenie

Wyznaczona osoba z gabinetu zadzwoni do Ciebie maksymalnie w ciągu 24h w celu potwierdzenia terminu wizyty lub wybrania z Tobą innego terminu jeśli preferowany przez Ciebie będzie niedostępny. 

Etap 3 - Zabieg

W umówionym terminie odwiedzasz Skin&Health Clinic. Specjalistka przeprowadza z Tobą krótki wywiad odnośnie ewentualnych przeciwwskazań. Następnie rozpoczynamy zabieg.

Technologia TriLipo RF oparta jest na trzybiegunowej technologii fal radiowych, dzięki czemu możliwe jest maksymalne pokrycie i równomierne rozgrzanie skóry. Fale radiowe obejmują zakres promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości od 3 Hz do 3 THz.

Podczas zabiegu dochodzi do ogrzania tkanek skóry właściwej i tkanki podskórnej do temperatury 45-55 st. Głównym efektem terapeutycznym jest obkurczenie włókien  kolagenowych  skóry właściwej, co powoduje zwiększenie napięcia skóry. Podwyższona temperatura stymuluje również aktywność fibroblastów do syntezy nowego kolagenu. Efekt przebudowy tkanki obserwuje się kilka miesięcy po zakończeniu terapii.

W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej na zasadzie selektywnej termoindukcji fala radiowa rozbija tłuszcz (lipoliza), nie niszcząc przy tym otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Poprawia także krążenie krwi i przyśpiesza metabolizm komórkowy.

Zabieg jest nieinwazyjny. szybki i nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu można od razu wrócić do czynności dnia codziennego. 🙂

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W SEKCJI FAQ NA DOLE STRONY

Etap 4 - Efekty

Efekty takie jak mniejszy obwód talli, widoczne gołym okiem powiększenie pośladków i redukcja cellulitu są widoczne od razu po pierwszym 30-minutowym zabiegu.

Twoja Oferta

TriLipo
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

lub
PŁASKI BRZUCH

Regularna cena 1 zabiegu 500zł
Twoja cena promocyjna: 350 zł

OSZCZĘDZASZ 150zł!

PAKIET 4x zabiegów TRILIPO

TriLipo
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

lub
PŁASKI BRZUCH

Regularna cena 2 000zł
Twoja cena promocyjna: 1500 zł
OSZCZĘDZASZ 500zł!

To jest oferta limitowana

100% Gwarancji Satysfakcji

Minuty
Sekundy

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

OPINIE NASZYCH CUDOWNYCH KLIENTEK

Wnętrze Gabinetu Skin&Health Clinic

Niesamowicie przyjemne, spersonalizowanie i profesjonalne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam!!!
EWELINA M.
5/5
Fantastyczne miejsce! Korzystam z usług Martyny od wielu miesięcy. Jestem zachwycona doborem zabiegów. Mam rozpisany plan i widzę efekty pracy specjalisty. Tak trzymać 💪 do zobaczenia wkrótce!

KAROLINA M.

5/5

Założycielka marki Skin&Health Clinic - Martyna Kreczmańska

RAZEM Z KASIĄ BARAN - PROWADZĄCĄ PROGRAM "ZWIĄZKI Z MODĄ" W TVN STYLE

Miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta. Pani Martyna posiada ogromne doświadczenie, polecam.
KAROLINA
5/5

„Miejsce z niepowtarzalną atmosferą, którą tworzą ludzie i aranżacją wnętrza, do którego chce się wracać. Miejsce, w którym każdy czuje się wyjątkowo. Miejsce całkowicie bezpieczne, w którym zastosowana technologia chroni przed wirusami i bakteriami. Miejsce, w którym naprawdę leczymy, naprawdę wspieramy, naprawdę pomagamy. I oto jest - miejsce inne niż wszystkie Skin&Health Clinic”

Gdybyś mogła wyobrazić sobie, że:

💗Zmniejszyłaś nieestetyczne “boczki”
💗Ujędrniłaś i podniosłaś pośladki
💗Zredukowałaś cellulit 

To jakby to wpłynęło na Twoje samopoczucie? 🥰

Właśnie tak będziesz się czuła po skorzystaniu z zabiegu TriLipo w gabinecie Skin&Health Clinic💗

Twoja Oferta

TriLipo
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

lub
PŁASKI BRZUCH

Regularna cena 1 zabiegu 500zł
Twoja cena promocyjna: 350 zł

OSZCZĘDZASZ 150zł!

PAKIET 4x zabiegów TRILIPO

TriLipo
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

lub
PŁASKI BRZUCH

Regularna cena 2 000zł
Twoja cena promocyjna: 1500 zł
OSZCZĘDZASZ 500zł!

To jest oferta limitowana

100% Gwarancji Satysfakcji

Minuty
Sekundy

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

faq

Zabieg jest bezpieczny.

Przede wszystkim przed przystąpieniem do zabiegu klientka jest odpowiednio zakwalifikowana wypełniając ankietę, określającą ewentualne przeciwwskazania. Jeśli klientka spełnia wymogi procedury i jest ona przeprowadzona prawidłowo, nie ma możliwości wyrządzenia krzywdy.

Efekty takie jak jak mniejszy obwód talli, widoczne gołym okiem powiększenie pośladków i redukcja cellulitu są widoczne od razu po pierwszym 30-minutowym zabiegu.

Zabieg przeznaczony jest dla każdego, kto chce pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej lub powiększyć masę mięśniową wybranego obszaru w ekspresowy i bezpieczny sposób.

Etap 1. Uwolnienie tłuszczu z komórki.

Emitowana energia fal radiowych (TriLipo RF) pozwala na maksymalne opracowanie i rozgrzanie obszaru poddawanego zabiegowi, bez naruszenia powierzchni skóry. Poprzez podgrzanie podskórnej tkanki tłuszczowej następuje uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek do przestrzeni międzykomórkowej. Efekt termiczny przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Zabieg przeprowadzany jest przy wykorzystaniu wysokiej mocy, co powoduje, że efekty widoczne są od razu.

Etap 2. Eliminacja tkanki tłuszczowej.

By zintensyfikować likwidowanie tłuszczu stosowane są jednocześnie ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. TriLipo DMA doprowadza do skurczów mięśni wewnątrz warstwy tłuszczowej, a komórki tłuszczowe zostają wypychane ku górze. Z kolei od zewnątrz na komórki tłuszczowe działa siła ciśnienia emitowanego przez przyłożoną do powierzchni skóry głowicę, powodując uciskanie ich w dół. Pobudzony ruch wywołuje drenaż tłuszczu, dzięki opatentowanemu mechanizmowi drenażu limfatycznego DMA. Połączony efekt TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki.

Etap 3. Kształtowanie sylwetki

Na poziomie warstwy skóry właściwej, skupiona energia TriLipo RF, nagrzewając włókna kolagenowe, powoduje ich skurcz, co przynosi natychmiastowy efekt napięcia. Nici kolagenowe zostają skupione blisko siebie, wpływając na zagęszczenie i napięcie skóry. Równocześnie, zwiększenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen co w efekcie powoduje długotrwały efekt liftingu skóry.

Jak wygląda zabieg?

Na obszar poddawany zabiegowi, konieczne jest nałożenie cienkiej warstwy gliceryny. Rozpoczęcie zabiegu rozpoczyna się masażem głowicą emitującą fale radiowe zgodnie z dokładnie opracowanymi do poszczególnych części ciała i twarzy schematami. Podczas zabiegu pacjentowi towarzyszy uczucie ciepła. Następnym etapem jest skurcz mięśni, wywoływane poprzez uaktywnienie funkcji TriLipo DMA. Odpowiednie mięśnie są wprawiane w delikatne, regularne drgania, co efektywnie wspomaga kształtowanie wybranych partii ciała.

Zabiegi są krótkie i komfortowe, nie wymagają oderwania od codziennych aktywności. Czas trwania zabiegu na ciało to ok 30 minut.

 • wiek poniżej 18 roku życia
 • stymulator serca, wewnętrzny defibrylator przeszłości
 • wszczepione neurostymulatory lub inne wewnętrzne urządzenia elektryczne
 • metalowe bądź inne implanty w okolicy zabiegowej
 • ciąża, laktacja, menstruacja (w przypadku zabiegu na okolicę brzucha)
 • nowotwór bądź historia nowotworowa
 • osłabiony system immunologiczny spowodowany chorobami takimi jak AIDS i HIV,bądź użycia leków immunosupresyjnych
 • choroby serca
 • epilepsja
 • choroby stymulowane przez ciepło, takie jak: opryszczka, półpasiec, ospa wietrzna
 • uszkodzenia nerwów, neuropatia
 • rany, krwotoki, łuszczyca, egzema, wysypka oraz mocno bądź niedawno opalona skóra
 • żylaki w obszarze zabiegowym
 • chirurgiczne, inwazyjne, ablacyjne zabiegi w obszarze zabiegowym
 •  

Aleja Rzeczypospolitej 6/lokal U1, 02-972 Warszawa